Karlar ülkesine güneş doğar mı? Doğsa da ne kadar ısıtır bilmiyorum. Bu sorulara cevap bulmakla geçen bir gençlik benimkisi. Karlı bir şubat akşamında dağ köyünde toprak damlı bir evin kuytu odasında başlayan ömür yolculuğu. O gece yağan kar sadece köyümün tepelerine değil kaderime de yağmış âdeta ama Allah bu karlar ardında bir güneş vadetmiş ruhuma. O umutla süren bir yaşam insanı tanıma serüvenim Edebiyat Fakültesi’nde devam etti. Hocam/üstadım Bahtiyar Aslan ile yine karla kaplı bir şerhirde tanıştım. İnatla kullanılan bir kalem ve kelimelerin büyülü sırları. İnsan tanıma serüveni dedim ya, işte bu süreç bana Yabancılara Türkçe Öğretimi kapılarını açtı. İstanbul Aydın Üniversitesi Tömer biriminde çalışmakta, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi  Türkçe Eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

Tutkum

Şiir ve yazıyla geçecek bir ömür. Her Türk’ün bir Kızılelması vardır, benim Kızılelma’mda dokunmadık değiştirmedik yürek bırakmamak.

Bloğum

Yüreğimden dilime düşenleri sizinle paylaşmak; sınırları olmayan, sınır biçilemeyecek edebiyat dünyasında bir çok kültürün edebiyatı ile sizlerle buluşmak.